Zakázkové foto

můžete vlastnit pouze svou jedinečnou fotografii s básní…

„Inspiruje-li vás vaše krásná přítelkyně, snoubenka, manželka, či jiná osoba ženským půvabem oplývající (či jste-li ženy, líbá vás naléhavě múza okouzlena i přímo vámi samotnými), avšak nemůžete nalézt vhodnou formu k jejímu vyjádření, rádi pomůžeme. Stejně tak přemýšlíte-li o netradičním dárku pro svého partnera (spíše životního, než obchodního). Stavte se na kus řeči po předchozí dohodě (viz pište-volejte),

krátký hovor na téma vašich inspirací či přání proběhne, tepec veršů s brvou zachmuřenou návrhy textů hbitě sestrojí vy pak, jste-li průvodcem či průvodkyní osoby fotografované strofy stvořené jí na míru na ni podle instrukcí fotografů a citů a přání jejích či vašich pomíjivými tahy zvěčníte či budete-li sama osobou zobrazovanou slova na vaši pokožku nanese písmák vámi zvolený, z týmu tvůrců vybraný; následně fotografické přístroje ultra vykoumané svou optiku jazykem binárních kódů aktivují; digitální polotovar děl posléze ku zření a soudu vám předložen bude a konečně zvolíte obraz či obrazy, které se vám nejvhodnější zjeví, jakož i formáty jejich.

Všemu bude předcházet podpis krátké smlouvy, jejímž obsahem bude udělení souhlasu se zhotovením vaší podobizny, udělení vám oprávnění vzniklé dílo či vzniklá díla užít, určení, omezení či vyloučení rozsahu našeho oprávnění fotografie dále použít (např. pro účely výstavy či jiné formy publikace) nebo zpracovat, a dále dohoda o době vytvoření děl a způsobu jejich předání, jakož i o výši a způsobu uhrazeni ceny.

Zásadní upozornění: fotografie lze vytvořit tak, že konkrétní osoba nemusí být na nich běžně k poznání; rovněž celková nahota modelky není podmínkou.

Pokud se vám nic z našich návrhů nebude líbit, alespoň vás pohostíme příjemným vínem či kávou. Za hovor se u nás neplatí!“